Sieťové dvere 50 x 20
Toto je klasický a najobľúbenejší typ sieťových dverí vôbec. Na trhu sa udržiava už viac než 7 rokov a stále patrí medzi najčastejšie objednávané a cenovo najvýhodnejšie.

Podľa želania zákazníka sa na sieťové dvere montuje v prípade záujmu predel a okopová lišta.

V ponuke sú obyčajné a samozatváracie pánty, ktoré sú s napínacou pružinkou a tá zabezpečí zatvorenie sieťových dverí. Na opačnej strane sa profil pripne k rámu dverí za pomoci magnetov namontovaných na dverovej sieti a plieškov, ktoré upevníme na rám dverí.
Sieťové dvere 40 x 20
Podobne ako sieťové dvere 50 x 20 sú určené pre montáž na dvere. Hlavný rozdiel oproti valcovanému profilu je, že extrudované profily sú liate - profil je ťahaný cez formu.

Podľa želania zákazníka sa na sieťové dvere montuje predel. Ten je vyriešený už ako obojstranné madlo a ďalšia dodatočná montáž madla už teda nie je potrebná, ako v prípade valcovaného dverového profilu 50 x 20.

Údržba:Sieťové dvere nevyžadujú žiadnu údržbu. Odporúča sa však sieť raz za rok očistiť vodou prípadne za pomoci stlačeného vzduchu prefúkať od nečistôt.

Upozornenie:Siete sú odolné voči poveternostným podmienkam, ale i napriek tomu sa odporúča v zimnom období siete z dverí demontovať.